Типография Вольф    Наші контакти

Наші контакти

Київ, Центральний офіс

м. Київ, вул. Довженко, 3
Україна, 03057

тел: 044 364 40 09
office@wolf.ua

Ми працюємо з 9-00 до 19-00,
пн-пт - робочі, сб-нд - вихідний.

Типографія "Вольф"
м. Кам'янець-Подільський проспект Грушевского 42 , 2 поверх
Україна
Тел: (067)-329-44-41
"office@wolf.ua"
Ми працюємо з 9:00 до 18:00
субота та неділя — вихідні дні.
Вольская Александра
Київ, Центральний офіс
a.volskaya@wolf.ua
+38 (067) 469-11-21
Відгуки
Гудзь Леся
Київ, Центральний офіс
l.gudz@wolf.ua
+38 (067) 407-37-31
Гуляницкая Илона
Київ, Центральний офіс
i.din@wolf.ua
+38 (067) 465-10-45
Відгуки
Думанецкая Ольга
Київ, Центральний офіс
office@wolf.ua
+38 (067) 507-14-08
Відгуки
Зенина Ирина
Київ, Центральний офіс
i.zenina@wolf.ua
+38 (067) 406-24-96
Відгуки
Иваненко Зарина
Київ, Центральний офіс
z.ivanenko@wolf.ua
+38 (067) 548-23-85
Відгуки
Коновалова Виктория
Київ, Центральний офіс
v.konovalova@wolf.ua
+38 (067) 469-35-59
Відгуки
Кулапина Алина
Київ, Центральний офіс
a.kulapina@wolf.ua
+38 (067) 407-37-34
Відгуки
Мусиенко Игорь
Київ, Центральний офіс
i.mysienko@wolf.ua
+38 (067) 406-24-92
Петренко Назар
Київ, Центральний офіс
n.petrenko@wolf.ua
+38 (067) 447-36-29
Відгуки
Ювженко Ольга
Київ, Центральний офіс
o.yvzhenko@wolf.ua
+38 (067) 406-27-31
Відгуки
Ясинская Марина
Київ, Центральний офіс
m.yasinskaya@wolf.ua
+38 (067) 469-35-69
Алпеева Инна
Київ, м. Либідська
i.alpeeva@netprint.com.ua
+38 (067) 353-12-12
Відгуки
Галайко Надежда
Київ, м. Либідська
N.Galayko@netprint.com.ua
+38 (067) 352-12-12
Литовченко Ольга
Київ, м. Либідська
O.Litovchenko@netprint.com.ua
+38 (067) 243-12-12
Тюрменко Любовь
Київ, м. Либідська
l.tyurmenko@netprint.com.ua
+38 (067) 363-12-12
Відгуки
Гумницька Марія
Київ, м. Лівобережна
m.humnytska@samuray.net.ua
+38 (067) 440-85-58
Кокарева Людмила
Київ, м. Лівобережна
l.kokareva@samuray.net.ua
+38 (067) 442-34-60
Корж Мария
Київ, м. Лівобережна
m.korzh@samuray.net.ua
+38 (067) 328-69-44
Відгуки
Цирюк Наталя
Київ, м. Лівобережна
n.tsyryik@samuray.net.ua
+38 (067) 548-23-84
Анистратова Елена
Харків
e.anistratova@wolf.ua
+38 (067) 546-30-07
Жолудько Юлия
Харків
j.joludko@wolf.ua
+38 (067) 444-07-66
Відгуки
Стогний Яна
Харків
Y.Stogniy@wolf.ua
+38 (067) 328-33-23
Відгуки
Сысоева Анна
Харків
A.Sysoyeva@wolf.ua
+38 (067) 571-27-16
Відгуки
Дробидько Татьяна
Дніпро
T.Drobidko@wolf.ua
+38 (067) 469-35-90
Відгуки
Жукова Инесса
Дніпро
I.Zhukova@wolf.ua
+38 (067) 469-35-36
Відгуки
Чернышева Татьяна
Дніпро
t.chernishova@wolf.ua
+38 (067) 506-58-46
Відгуки
Шевченко Оксана
Дніпро
o.shevchenko@wolf.ua
+38 (067) 208-97-25
Відгуки
Войтенко Ольга
Одеса
o.voitenko@wolf.ua
+38 (067) 326-00-70
Відгуки
Жеребцова Юлия
Одеса
y.zherebtsova@wolf.ua
+38 (067) 326-01-21
Відгуки
Кикун Светлана
Одеса
s.kikun@wolf.ua
+38 (067) 326-01-04
Чернова Елена
Одеса
e.chernova@wolf.ua
+38 (067) 320-44-48
Відгуки
Волошин Юрий
Львів
y.voloshyn@wolf.ua
+38 (067) 507-14-95
Відгуки
Корчмарук Надежда
Львів
lviv@wolf.ua
+38 (067) 507-11-78
Лозовой Андрей
Львів
A.Lozovyy@wolf.ua
+38 (067) 546-67-75
Максимів Тіна
Львів
T.Maksymiv@wolf.ua
+38 (067) 546-67-74
Попко Владимир
Львів
v.popko@wolf.ua
+38 (067) 507-13-95
Асеева Оксана
Запоріжжя
o.aseeva@wolf.ua
+38 (067) 235-91-99
Відгуки
Булана Ольга
Запоріжжя
o.bulana@wolf.ua
+38 (067) 486-42-84
Ерохина Лариса
Запоріжжя
l.erohina@wolf.ua
+38 (067) 235-65-93
Відгуки
Кузнецова Ольга
Запоріжжя
o.kuznetsova@wolf.ua
+38 (067) 329-50-88
Відгуки
Костюченко Наталья
Прилуки
N.Kostuchenko@wolf.ua
+38 (067) 381-63-92
Відгуки
Котеленец Виктория
Прилуки
V.Kotelenec@wolf.ua
+38 (067) 401-36-09
Відгуки
Лобко Елена
Прилуки
E.Lobko@wolf.ua
+38 (067) 469-13-69
Шинкаренко Яна
Прилуки
y.shinkarenko@wolf.ua
+38 (067) 381-63-85
Орлов Юрий
Ужгород
Y.Orlov@wolf.ua
+38 (067) 327-02-01
Пшеничная Ирина
Ужгород
І.Pshenychna@wolf.ua
+38 (067) 327-03-27
Відгуки
Чумак Янек
Ужгород
y.chumak@wolf.ua
+38 (067) 325-58-55
Безкоровайный Максим
Вінниця
M.Bezkorovainyi@wolf.ua
+38 (043) 257-60-70
Высоцкая Евгения
Вінниця
y.vysotska@wolf.ua
+38 (067) 329-44-03
Дружинин Максим
Вінниця
m.druzhynin@wolf.ua
+38 (043) 257-60-70
Пустовит Александр
Вінниця
A.Pustovit@wolf.ua
+38 (067) 329-44-01
Драпкин Алексей
Херсон
A.Drapkin@wolf.ua
+38 (067) 329-44-14
Назаренко Роман
Полтава
r.nazarenko@wolf.ua
+38 (067) 329-44-04
Бурлака Татьяна
Черкаси
t.burlaka@wolf.ua
+38 (067) 343-25-61
Горобец Анастасия
Черкаси
a.horobets@wolf.ua
+38 (067) 343-25-60
Гончарук Сергей
Кам'янець-Подільський
s.goncharuk@wolf.ua
+38 (067) 329-44-41
Лизнюк Александра
Кам'янець-Подільський
a.liznuk@wolf.ua
+38 (067) 329-44-05
Відгуки
Биличенко Андрей
Переяслав-Хмельницький
A.Bilichenko@wolf.ua
+38 (067) 329-50-58
Козакова Инна
Переяслав-Хмельницький
I.Kozakova@wolf.ua
+38 (067) 329-50-57
Глущенко Александр
Хмельницький
А.Glushchenko@wolf.ua
+38 (067) 329-50-54
Верланова Анна
Миколаїв
a.verlanova@wolf.ua
+38 (067) 329-50-75
Яловой Владимир
Миколаїв
v.yalovoy@wolf.ua
+38 (067) 329-50-51
Зайцева Елена
Рубіжне
e.zaitceva@wolf.ua
+38 (067) 343-75-77
Дубинский Сергей
Суми
s.dubinskyi@wolf.ua
+38 (067) 343-77-83
Гурьева Ирина
Чернігів
I.Gurieva@wolf.ua
+38 (067) 329-50-77
Лапина Ирина
Чернігів
I.Lapina@wolf.ua
+38 (067) 329-50-77
Амигалкова Анастасия
Чернівці
a.amigalkova@wolf.ua
+38 (067) 343-21-60
Поповецкая Татьяна
Чернівці
T.Popovetska@wolf.ua
+38 (067) 343-21-62
Зуев Илья
Кривий Ріг
I.Zuev@wolf.ua
+38 (067) 344-03-85
Радченко Алина
Кременчук
a.radchenko@wolf.ua
+38 (067) 328-99-03
Савинова Мария
Кременчук
m.savinova@wolf.ua
+38 (067) 328-99-03
Пинчук Антон
Вольф.КПІ
a.pinchuk@wolf.ua
+38 (067) 402-64-84